B. BoNo Novosad

B.  BoNo Novosad

Fotografovaniu a fotografickému vybaveniu sa venuje od roku 1980. Od roku 1994 pracuje ako produktový fotograf a technický riaditeľ akciovej spoločnosti ecomVia a.s., ktorá pôsobí v oblasti internetovej on-line reklamy vo viacej ako 40 krajinách sveta.  Je zakladateľom a vedúcim lektorom Školy digitálnej fotografie kde aj prevádzkuje profesionálne portrétové a produktové foto štúdiá.

Narodený: 1964

Oblasťou jeho záujmu je fotografovanie architektúry, krajinárska a nočná fotografia, exponometria, color management

Aktuálne vedie kurzy vo Viedni, Prahe a Bratislave.

Lektor pre oblasť:  Fotografické techniky a výbava Canon a Nikon, exponometria, color management, kurzy základov fotografovania

Pozrieť fotogalérie lektora | Autorské portfolio lektora

Niektoré z kurzov, ktoré lektor vedie


Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálna odborná konzultácia. Určená tým, ktorí uvažujú o kúpe vhodnej výbavy foto štúdia. Nenechajte svoje rozhodnutie na náhodu. Poraďte sa s profesionálom. Investícia do tejto konzultácie je zlomkom sumy, ktorú ušetríte správnou voľbou a dobrým výberom vašej výbavy foto štúdia! Rozsah konzultácie: 2hod. Miesto podlieha dohode so záujemcom.

Vyberáte správny objektív? Poraďte sa s profesionálom!

Vyberáte správny objektív? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálna odborná konzultácia so skúseným lektorom. Určené presne pre vás, ak uvažujete o kúpe správneho objektívu. Táto konzulácia vám ušetrí čas, peniaze a sklamanie, pri výbere objektívu presne podľa vašich predstáv. Odborná konzultácia v rozsahu 2hod.  

MasterClass - Siahnite na vrchol fotografických vedomostí

MasterClass - Siahnite na vrchol fotografických vedomostí

Siahnite až na vrchol fotografických vedomostí a praktických skúseností. Organizujeme v individuálnych termínoch podľa dohody s účastníkom. Úspešný absolvent získa diplom a prestížny titul "ASDF". Vzelávajte sa a vstúpte do majstrovskej triedy fotografov... 

1. MasterClass: Skladba a stavba fotografického obrazu - Prednášky

1. MasterClass: Skladba a stavba fotografického obrazu - Prednášky

Určené pre mierne pokročilých fotografov.  V tejto tématickej časti sa dozviete všetko o dokonalej stavbe a skladbe fotografického obrazu presne podľa zámeru fotografa. Vzdelaný fotograf musí byť skladateľom, ktorý dokonale vymyslí obsah snímky. Následne, ako staviteľ musí mať remeselnú zručnosť k tomu, aby svoje predstavy na fotografii aj vedel vytvoriť. Rozsah prednášky: 3hod.  

2. MasterClass: Priestor a perspektíva v obraze - Prednášky

2. MasterClass: Priestor a perspektíva v obraze - Prednášky

Určené pre mierne pokročilých fotografov. V tejto tematickej časti získate poznatky o tom, že fotografia je 2-rozmerným zachytením 3-rozmerného sveta. Pre vytvorenie dokonalého priestorového vnemu musí mať fotograf teoretické poznatky, praktické skúsenosti a vnímavý pohľad do hľadáčika. Rozsah prednášky: 3hod.

Fotogalérie lektora