Vyberáte správny objektív? Poraďte sa s profesionálom!

Nedajte pri výbere objektívu na radu v obchode. Poradíme vám, ako správne vybrať kvalitný objektív a ušetriť
Vyberáte správny objektív? Poraďte sa s profesionálom!

Uvažujete o nákupe objektívu? Stalo sa vám už, že ste si kúpili topánky, ktoré Vám vôbec nesedeli, mali inú farbu a tlačili vás? Avšak páčili sa predavačovi a boli práve v akcii?
Nestalo sa? - Potom prečo by ste s tým mali začínať práve pri výbere objektívu. Je za viac peňazí a nekupujete ho na jednu sezónu.
Neviete sa správne rozhodnúť? Získajte teoretické základy o fotografických objektívoch v Škole digitálnej fotografie. Jednoducho nadobudnite praktické skúsenosti s použitím objektívov v rôznych oblastiach fotografie čo vám uľahčí vaše rozhodovanie pri ich kúpe. Nakupujte objektívy s odbornými vedomosťami ktoré sa naučíte u nás.

Na tejto odbornej konzultácii sa dozviete všetko čo potrebujete vedieť o fotografických objektívoch!

Motto: “Nemusíte chodiť po obchodoch, tu sa dozviete informácie, ktoré vám ušetria čas, sklamanie a veľa peňazí!"

Táto konzultácia nie je akciou na podporu predaja objektívov akejkoľvek značky.


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Individuálna odborná konzultácia je určená pre všetkých (aj budúcich) majiteľov  digitálnych zrkadloviek, ktorí nechcú výber fotografickej výbavy nechať na náhodu a nepodľahnúť "lákavým ponukám".

Lektor má viac ako 30-ročné teoretické vedomosti o konštrukcii fotografických objektívov a praktické skúsenosti s používaním fotografických objektívov.
V diskusii zodpovie na  vaše otázky a poskytne rady, tipy a triky pri výbere a používaní objektívov.

 

 

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Prihláste sa na konzultáciu a do Poznámky uveďte 2-3 termíny ktoré by Vám vyhovovali. My sa s Vami skontaktujeme a dohodneme vzájomne vyhovujúci termín a čas konania kurzu.

Ak máte otázky - kontaktujte nás 

Konzultácia v rozsahu 2 hod

Cena: 49,- €

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 49.00 EUR