Tématické fotokurzy: Fotovýbava

Vyberáte správny objektív? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálna odborná konzultácia so skúseným lektorom. Určené presne pre vás, ak uvažujete o kúpe správneho objektívu. Táto konzulácia vám ušetrí čas, peniaze a sklamanie, pri výbere objektívu presne podľa vašich predstáv.
Odborná konzultácia v rozsahu 2hod. 

Nezaostruje váš objektív? Skalibrujeme ho správne!

Individuálna odborná konzultácia a praktická kalibrácia objektívu.
Určené všetkým majiteľom digitálnych zrkadloviek ktorí majú problémy so správnym zaostrovaním ich objektívov. Naučíme vás správne skalibrovať váš objektív správne!
Rozsah konzultácie: 2 hod, vrátane kalibrácie 1ks objektívu.

Externý blesk - zvládnite nastavenie a fotografujte bleskom dokonale

Individuálny foto kurz pre majiteľov digitálnej zrkadlovky a externého blesku. 
Naučíme vás ako správne nastaviť zložité funkcie externého blesku. V praktickej časti sa ním naučíte fotografovať za podmienok, ktoré vám doteraz robili problémy. Lektor sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálna odborná konzultácia. Určená tým, ktorí uvažujú o kúpe vhodnej výbavy foto štúdia. Nenechajte svoje rozhodnutie na náhodu. Poraďte sa s profesionálom. Investícia do tejto konzultácie je zlomkom sumy, ktorú ušetríte správnou voľbou a dobrým výberom vašej výbavy foto štúdia!
Rozsah konzultácie: 2hod. Miesto podlieha dohode so záujemcom.