Fotografické kurzy

Pre nadšených fotografov so záujmom naučiť sa niečo nové sme pripravili širokú ponuku kurzov. Audiovizuálna technika, odborný prístup lektorov pri výučbe a špičková foto výbava sa postarajú o to, že: Naučíme ťa fotiť!

Fotografujte bez automatiky - jednoducho!

Intenzívny fotokurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po správne fotografické techniky s digitálnou zrkadlovkou a bezzrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Za 3 hodínky sa naučíte fotoggrafovať bez automatiky - bez zložitej teórie, v praxi.
Organizujeme INDIVIDUÁLNOU formou iba pre Vás!

Rozsah kurzu: 3 hod 
POZOR, teraz za super cenu! -  Pôvodná cena 89,-. Teraz iba za 55,- Eur 

Foťte mobilom - inak, ako ostatní!

3-hodinový intenzívny kurz digitálnej fotografie pre začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po rozšírené fotografické techniky s digitálnou zrkadlovkou a bezzrkadlovkou. Bez zložitej teórie, s obrazovými príkladmi a praktickými cvičeniami v exteriéri. Za pár hodín sa naučíte všetky základné fotografické postupy a o správnom nastavení fotoaparátu.
Organizujeme INDIVIDUÁLNOU formou iba pre Vás 
Rozsah kurzu: 3 hod 
POZOR, teraz za super cenu! -  Pôvodná cena 89,-. Teraz iba za 55,- Eur

Naučte sa fotiť za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnym fotoaparátom. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne.

i
Pre úplných začiatočníkov

i
9 hodín výuky

i
3 samostatné časti

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Zvládnite režim M za deň!

Jednodňový ntenzívny foto kurz pre začiatočníkov aj pokročilých. Od jednoduchého nastavenia digitálneho fotoaparátu, až po fotografovanie v manuálnom móde. Priebeh kurzu vedieme hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. 

i
Najobľúbenejší kurz

i
14 hodín výuky

i
4 samostatné časti

Deň s profesionálnym fotografom

Individuálny kurz pre pokročilých fotografov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu.
Obsah kurzu pripravíme presne podľa vašich záujmov, predstáv a tematiky ktorú radi fotografujete. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb ktoré vás teraz trápia na vašich fotografiách. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.

i
Lektor sa venuje len vám

i
Vy určujete tému kurzu

i
Vhodné ako darček