Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Túžite po vlastnom fotoštúdiu? Navrhneme vám ho, poradíme vám profesionálne, rýchlo a presne podľa vašich potrieb
Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálne odborná konzultácia je určená pre všetkých ktorí uvažujú o kúpe vhodnej výbavy foto štúdia a svoje rozhodnutie nechcú nechať na náhodu, alebo podľahnúť lákavým ponukám obchodníkov.

i
Pre koho je kurz určený

Konzultácia je určená pre všetkých ktorí uvažujú o kúpe správnej výbavy foto štúdia a svoje rozhodnutie nechcú nechať na náhodu, alebo podľahnúť lákavým ponukám obchodníkov.

Investícia do tejto konzultácie je zlomkom sumy ktorú ušetríte správnou voľbou a dobrým výberom vašej zamýšlanej výbavy foto štúdia!

V prípade záujmu o túto konzultáciu, pre dohodnutie termínu, miesta konania a ceny odbornej konzultácie, nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Organizujeme v termínoch a na miestach podľa požiadaviek záujemcu, s obhliadkou priamo na mieste realizácie

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 0.00 EUR