Naučíme vás fotiť bleskom - jednoducho!

Stačia 3 hodinky a viete fotiť bleskom dokonalo!
Naučíme vás fotiť bleskom - jednoducho!

 Na tomto foto workshope pochopíte, ako správne postupovať pri fotografovaní bleskom v interiéri aj exteriéri. Sami si prakticky precvičíte všetky postupy a techniky. Lektor sa pri cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Zodpovie na individuálne otázky účastníkov.
Viac o obsahu workshopu sa dozviete v popise obrazových príkladov vo fotogalérii k tomuto workshopu.

Čo sa na kurze naučíte

Čo sa na kurze naučíte

Prax namiesto teórie

Prax namiesto teórie

Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Určené všetkým nadšeným fotografkám a fotografom bez rozdielu veku, ktorí túžia rýchlo pochopiť, že fotiť bleskom nieje až tak ťažké.

i
Vaše ďalšie kroky

Predpokladom úspechu je učiť sa s vlastným fotoaparátom a bleskom.

Pre pre účastníkov, čo ešte nemajú vlastnú zrkadlovku či bezzrkadlovku a externý blesk, pre tých, čo uvažujú o ich kúpe, lektor tohto kurzu vám poradí, aký prístroj je vhodný práve pre vás. 

Prihláste sa na odbornú konzultáciu: Fotovýbava - poraďte sa pred jej nákupom

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Cena 3-hodinového foto workshopu = 49€.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za