Fotografické workshopy

Foťte na dovolenke - bez automatiky!

Intenzívny foto workshop v uliciach Bratislavy. Určený začiatočníkom aj pokročilým. Od jednoduchého nastavenia digitálnej zrkadlovky, až po kreatívne fotografovanie. Workshop zameraný na fotografovanie dovolenkových námetov. Dozviete sa nenáročnou formou, ako postupovať, aby ste už neboli odkázaní na automatiku. 
Organizujeme pre 6-7 účastníkov.

Fotíme v meste - hľadanie svetla

Kreatívny foto workshop v bratislavských lokalitách. Určený tým, ktorí chcú vedieť správne vnímať svetlo a pracovať s ním kreatívne. Workshop zameraný na fotografovanie za svetelných podmienok, ktoré bežným fotoggrafom robia problémy.
Organizujeme pre 6-7 účastníkov.

Naučíme vás fotiť bleskom - jednoducho!

Na tomto foto workshope pochopíte, ako správne postupovať pri fotografovaní bleskom v interiéri aj exteriéri. Sami si prakticky precvičíte všetky postupy a techniky. Lektor sa pri cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Zodpovie na individuálne otázky účastníkov.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Naučíme vás fotiť deti - jednoducho!

Individuálny foto workshop pre nadšené mamičky, ktoré už nechcú fotografovať mobilom. Napriek novému fotoaparátu sú vaše fotky stále neostré, deti rozmazané, a občas aj mimo záber? Zmeňte to! Začnite fotografovať vaše deti bez chyby a kreatívne! Naučíme vás to jednoducho.