Fotíme v meste - hľadanie svetla

Za 3hodinky vás naučíme fotiť za každého svetla!
Fotíme v meste - hľadanie svetla

Čo sa na kurze naučíte

Čo sa na kurze naučíte

 Na tomto praktickom foto workshope sa dozviete:
- ako správne nastaviť vašu zrkadlovku, či bezzrkadlovku pri fotografovaní za rozdielnych svetelných podmienok
- ako vybrať správne miesto a čas na fotenie, aby mali vaše fotky, čo najlepšie svetlo a verné farby

Stačia 3 hodiny na workshope a budete vedieť pracovať so svetlom kreatívne! 

Miesta ktoré navštívime

Miesta ktoré navštívime

Foto workshop prebieha na znamych bratislavskych lokáciach. Pod vedením lektora si vyskúšate, ako na tychto miestach objavovať to správne svetlo a fotiť pri ňom kreatívne.
Budete fotografovať na miestach a za podmienok, ktoré bežne robia fotografom problémy - naučíte sa vnímať svetlo a fotografovať pri ňom správne.

Prax namiesto teórie

Prax namiesto teórie

Pod vedením lektora sa naučíte fotiť známe miesta a objekty kreatívne.
Praktické cvičenia sa riadia požiadavkám účastníkov.
Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne.

Darček práve pre vás

Darček práve pre vás

Každý účastník workshopu získa túto praktickú e-knihu - sprievodcu začínajúceho fotografa. Naučí vás hravo ako fotografovať na dovolenke digitálnou zrkadlovkou. Autor - lektor tohoto workshopu na základe dlhoročných skúseností pri výučbe fotografovania zvolil v tejto knihe spôsob, ktorým vás nebude trápiť zložitým vysvetľovaním. 

K tomuto workshopu odporúčame do vašej pozornosti

K tomuto workshopu odporúčame do vašej pozornosti

Praktická e-kniha - naučí vás hravo ako fotografovať slnečné svetlo a slnečnú krajinu digitálnou zrkadlovkou. Autor - lektor tohto fotoworkshopu na základe dlhoročných skúseností pri výučbe fotografovania zvolil v tejto knihe spôsob, ktorým vás nebude trápiť zložitým vysvetľovaním. Formou jednoduchých otázok a ešte jednoduchších  postupov vám ukáže ako začať skutočne fotografovať slnečné svetlo.
Dozviete sa ako správne ovládať dôležité funkcie vášho fotoaparátu. Pochopíte ako sa správne pracuje s objektívom so slnkom v proti zábere. Pochopíte ako na vašej zrkadlovke správne nastaviť základné fotografické veličiny - clona, čas a ISO. Dokonalé podanie farieb na fotografiách za slnečného dňa už nebude pre vás žiadnym problémom.


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Doporučujeme pred účasťou na tomto workshope naučiť sa ovládať funkcie vášho fotoaparátu a vedieť nastavovať jeho základné parametre.

i
Vaše ďalšie kroky

Predpokladom úspechu je učiť sa s vlastným fotoaparátom. 

Pre pre účastníkov, čo ešte nemajú vlastnú zrkadlovku či bezzrkadlovku, pre tých, čo uvažujú o jeho kúpe, lektor tohto kurzu vám poradí, aký prístroj je vhodný presne pre vás.

Prihláste sa na odbornú konzultáciu: Fotovýbava - poraďte sa pred jej nákupom

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Cena 3-hodinového foto workshopu = 49€.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za