Formát RAW - zvládnite ho dokonale!Správna expozícia a histogram digitálneho obrazu

Kúpou digitálnej zrkadlovky vstupujete do sveta netušených možností. Dokonalé snímanie scény, zaznamenávanie obrazu v nepomerne vyššej kvalite a ukladanie do formátu RAW – to sú základné vlastnosti moderných zrkadloviek - tento kurz vás naučí využiť ich možnostina maximum.

Spoznať a ovládať hlavné možnosti obrazového formátu RAW zrozumiteľne a rýchlo vám umožní práve táto úvodná časť kurzu. Získate dokonalé vedomosti o tomto profesionálnom obrazovom formáte a zoznámite sa s jeho možnosťami.

V praktickej časti sa pod vedením skúseného lektora naučíte postupne zvládať všetky jeho možnosti a lektor zodpovie vaše otázky, poskytne rady a praktické triky.

Kurz odporúčame absolvovať s vlastným notebookom a programovým vybavením Adobe Phofoshop Lightroom, alebo Adobe Photoshop + Camera RAW a vlastnou digitálnou zrkadlovkou a fotovýbavou!

Pre začiatkom prvej časti kurzu majú účastnici možnosť si naištalovať  bezplatné verzie všetkých programov na ktorých prebieha výkladová časť i praktické cvičenia tohto kurzu. Máte možnosť si naištalovať a počas trvania kurzu pracovať s najnovšou verziou programu Adobe Photoshop Lightroom 3.

Ak máte otázky o vhodnom programovom vybavení pre tento kurz prosím kontaktujte nás

Prejsť k následujúcej časti kurzu
Návrat na úvodný popis kurzu

Fotogaléria

< Späť na Formát RAW - zvládnite ho dokonale!