Svadobná fotografia - fotografujte už ako profík!

Naučíme vás za 12hodín fotiť svadby profesionálne!
Svadobná fotografia - fotografujte už ako profík!

Individuálny, intenzívny kurz pre začínajúcich aj pokročilých profesionálnych fotografov. majiteľov digitálnych zrkadloviek a bezzrkadloviek všetkých značiek. Tento kurz odštartuje vašu úspešnú profesionálnu kariéru. Naučíme vás všetky profesionálne techniky vo svadobnej fotografii. Bez zložitej teórie, s praktickými cvičeniami, skúsený lektor sa venuje iba vám.

Rozsah kurzu: 4 časti x 3 hod = 12 hodín.

Ste alebo sa chcete stať svadobným fotografom?  Ponúkajte vašim zákazníkom vysokú technickú kvalitu, profesionálny prístup za adekvátnu cenu!  Vystúpte zo šedého priemeru, nepodliehajte zabehaným trendom, nepredávajte svoje vzdelanie a schopnosti lacno! Tento kurz vám ponúka riešenie - získajte vedomosti o technicky dokonalej svadobnej fotografii. Odlíšte sa od zle zarábajúcej, nevzdelanej konkurencie!

Za 12 hodín sa naučíte všetko o technicky dokonalej svadobnej fotografii. Lektor sa venuje iba vám!

 

Bezchybné fotografické techniky

Bezchybné fotografické techniky

1. časť - Trápi vás že, neviete ako bezchybne zaostriť? Čo tam nastaviť? Márne hľadáte riešenie? Tento kurz zbúra všetky vaše bariéri medzi zložitým nastavovaním digitálnej techniky a citlivým vnímaním, pozorným okom fotografa a prchavou chvíľou okamihu....
Najmä intuitívnym a vnímavým ženám - fotografkám sa často nedarí tieto dva aspekty zladiť do uspokojivého výsledku.
Výkladová a najmä praktická časť tohto kurzu vám dá jasné a presné odpovede na večnú otázku "Čo tam mám nastaviť??!!" 

Dokonalá svadobná reportáž

Dokonalá svadobná reportáž

2. časť - Fotografická reportáž priebehu svadby preverí vaše schopnosti, vedomosti a vašu pohotovosť. Vo výkladovej časti kurzu sa preto naučíte, na čo je potrebné sa sústrediť na scéne pred vami. Ako postupovať pri ovládaní fotáku, aby ste získali správny odhad a pohotovosť.
V praktickej časti sa naučíte pohotovo reagovať pri fotografovaní reálnych situácií pri svadobnom obrade. Naučíte sa ako správne fotiť s externým bleskom.
S vedomosťami z tejto časti kurzu vám už žiaden dôležitý záber neunikne! 

Aranžované svadobné portréty

Aranžované svadobné portréty

3. časť - S vedomosťami z tejto časti kurzu ľahko premyslíte koncepciu a kompozíciu vašich fotografií omnoho skôr, ako ich začnete fotiť. Kvalitná príprava bude základom pre Váš kľud, pohotovosť. Bez stresu a problémov budete fotiť scénu pred vami. Lektor vás naučí ako premyslieť postup, koncept, časový harmonogram. Dozviete sa ako aranžovať svadobné portréty.
Budete mať jasno v otázkach vašej fotovýbavy a jej použití výbavy pri fotografovaní svadobných portrétov v exteréri aj v interiéri. 

Vizuálny koncept, kompozícia, postprodukcia

Vizuálny koncept, kompozícia, postprodukcia

4. časť  - Teraz sa naučíte ako dať práve vašim fotkám osobitý vzhľad. Použite nové vedomostí z tohoto kurzu a vystúpte zo sivého priemeru svadobných fotografov.
Naučíte sa o dokonalej kompozícii štylizovaných svadobných portrétov. V praxi si vyskúšate správne kompozície svadobných fotiek.
Postrodukcia fotiek najmä pri fotení v exteriéri je tvrdým orieškom pre začínajúceho svadobného fotografa. Teraz sa dozviete tipy a triky z každodennej profesionálnej praxe, ktoré vám ušetria dlhé hodiny úprav v Photoshope.

Certifikát o vzdelaní

Certifikát o vzdelaní

Úspešný absolvent tohoto kurzu získa európsky certifikát o dosiahnutom fotografickom vzdelaní


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Pre začínajúcich a pokročilých profesionálnych fotografov. Výkladová časť kurzu je vedená tak, aby ste prekonali bariéry pri nastavovaní fotoaparátu.

Pre tých, čo sa chcú odčleniť od sivého priemeru a ponúkať kvalitu a profesionálnu úroveň namiesto nízkej ceny.

Pre tých, čo chcú získat komplexné vzdelanie, preferujú intenzívnu formu vzdelávania a požadujú indiviuálny prístup lektora a majú vlastnú predstavu o obsahu a forme výuky. Túto formu vzdelávania úspešne absolvovali už desiatky náročných záujemcov. Pridajte sa k nim aj vy a zvolte si individuálnu formu výučby. Naučíme vás fotografovať - ľahko, hravo a s úsmevom!

Absolventom tohto kurzu odporúčame z našej ponuky pokračovanie vzdelávania na týchto kurzoch:

Zvládnite RAW - intenzívny kurz

Umelecká svadobná fotografia

Kreatívne úpravy fotografií 

i
Vaše ďalšie kroky

Pre tých, ktorí sa pri nákupe vhodnej profesionálnej fotovýbavy riadia radami obchodníka
Pozrite si obsah nášho kurzu Nakupujeme vhodnú fotovýbavu 

Pre tých, ktorí namiesto vzdelávania trávia čas čítaním diskusných fór

Pre tých, ktorí si úspech svojej profesionálnej kariéry zakladajú na nízkych cenách a nižšej kvalite svojich služieb

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Kurz prebieha v Individuálnom termíne podľa dohody s lektorom kurzu.
Cena kurzu v rozsahu 12 hodín je 299 €.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 299.00 EUR