Fotokurzy pre pokročilých

Zrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!

Individuálny kurz pre pokročilých. Siahnite na vrchol fotografických vedomostí. Fotografujte na manuál, ako profík! Naučíte sa zaostrovanie na pohybujúci sa objekt. Režimy merania expozície a histogram obrazu už nebudú pre vás veľkou neznámou. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 5 hod.

Formát RAW - zvládnite ho dokonale!

Individuálny, intenzívny kurz. Určený majiteľom digitálnych zrkadloviek všetkých značiek. Využite vašu zrkadlovku na maximum. Naučte sa upravovať formát RAW dokonale. Pod vedením lektora za pár hodín zvládnete prácu v programe Adobe Lightroom.Výuka prebieha na verziách programu: Lightroom 6 a vyššej.
Rozsah kurzu: 2 x 3hod.

Portrét - dokonalé techniky

Foto workshop pre individuálnych záujemcov. Určený tým, čo chcú ovládať profesionálne techniky v portrétovej fotografii. Dozviete sa tipy a triky pre dokonalý portrét. Profesionálny portrétový fotograf vás naučíte postupy, ktoré vám doteraz robili problémy. S praktickou časťou v profesionálnom potrétnom fotoštúdiu. 

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Dokonalý portrét v exteriéri

Foto workshop určený tým, čo sa chcú zdokonaliť pri fotografovaní portrétu pri prirodzenom svetle. Lektor - profesionálny fotograf vám ukáže ako vnímať okolité svetlo a prostredie v ktorom fotografujete. Dozviete sa, aký objektív máte použiť, kde zaostriť a čo urobiť preto, aby pozadie bolo správne rozostrené.

Svadobná fotografia - fotografujte už ako profík!

Individuálny, intenzívny kurz pre začínajúcich aj pokročilých profesionálnych fotografov. majiteľov digitálnych zrkadloviek a bezzrkadloviek všetkých značiek. Tento kurz odštartuje vašu úspešnú profesionálnu kariéru. Naučíme vás všetky profesionálne techniky vo svadobnej fotografii. Bez zložitej teórie, s praktickými cvičeniami, skúsený lektor sa venuje iba vám.
Rozsah kurzu: 4 časti x 3 hod = 12 hodín.

Kompozícia - cesta ku dokonalej fotografii

Individuálny kurz pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Za 3hod ľahko pochopíte, prečo sa vám niektoré fotografie páčia na prvý pohľad. Naopak, prečo „cvaknutie“ turistu nikoho nezaujme. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité zásady kompozície obrazu. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je umelecký fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Fotografujte pre e-shop - ako profesionál!

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Vlastníte e-shop a nie ste spokojní s kvalitou vašich produktových fotiek? Naučíme vás fotiť produkty bez zbytočnej teórie, na praktických príkladoch. Upútajte záujem návštevníkov. Zvýšte obrat vášho e-shopu a oddeľte sa výrazne od konkurencie. Je to tak jednoduché - stačí ak budete fotiť vaše produkty správne! Lektor kurzu je profesionálny produktový fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 2 x 3hod.

Externý blesk - zvládnite nastavenie a fotografujte bleskom dokonale

Individuálny foto kurz pre majiteľov digitálnej zrkadlovky a externého blesku. 
Naučíme vás ako správne nastaviť zložité funkcie externého blesku. V praktickej časti sa ním naučíte fotografovať za podmienok, ktoré vám doteraz robili problémy. Lektor sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

 Canon EOS 7D Mk II - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 7D Mk II. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Canon EOS 5D Mk III a IV - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 5D Mk III a IV. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Canon EOS 1DX a Mk II - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 1DX a Mk II. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Práca so svetlom - majstrovské techniky

Svetlo je základným nástrojom fotografa. Naučte sa ho ovládať a vnímať jeho účinky dokonale. Tento workshop vám ponúka absolútny vrchol fotografických vedomostí a praktických skúseností. Získané poznatky z fotografickej praxe presunú vaše vnímanie svetla na úroveň majstra fotografie.

Individuálne vzdelávanie

Individuálny kurz pre mierne pokročilých fotografov a pokročilých záujemcov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu. Uprednostňujete individuálny prístup lektora? Chcete si obsah a tému kurzu určiť sami? Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb pri témach, ktoré si sami vyberiete.
Rozsah kurzu: 3hod, alebo po dohode aj 2x3hod. 

Bezzrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!

Individuálny kurz pre pokročilých. Siahnite na vrchol fotografických vedomostí. Fotografujte na manuál ako profík! Naučíte sa zaostrovanie na pohybujúci sa objekt. Režimy merania expozície a histogram obrazu už nebudú pre vás veľkou neznámou. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 5 hod.