Zrkadlovka - pokročilé techniky

Stačia 3 hodiny a zvládnete všetky fotografické postupy ako profík!
Zrkadlovka - pokročilé techniky

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Teraz zvládnete hravo nastavenia fotografických veličín. Naučte sa profesionálne postupy pri fotení. Od od fotografovania pohybu, až po dokonale ostré či naopak nádherné rozostrenie pozadia na vašich fotkách. Tento kurz je vedený hravou, nenáročnou formou. Lektor kurzu, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.

  

 

 

Čo sa na tomto kurze naučíte

Čo sa na tomto kurze naučíte

Na prvej fotke je to s automatikou - to už nechcete. Nevýrazné farby, kontrast a tečúca voda pôsobí všedne, nezaujímavo.
Lektor vás naučí správne nastaviť expozičný čas. Odteraz už nebude pre vás žiadny problém odfotografovať vodu raz, ako dravý živel, alebo naopak pomaly, romanticky tečúcu.

Naučíte sa, ako to urobiť, aby to bolo na fotke raz všetko ostré. Alebo naopak, aby bolo ostré iba to, na čo zaostrite a ostatné bude neostré.

 

 

Prax namiesto teórie

Prax namiesto teórie

Všetko si vyskúšate v praxi. Lektor sa bude pri tom venovať iba vám. Dostane odpovede na všetky nejasnosti čo vám doteraz robili problémy.
Odteraz budete fotiť, tak, že profesionáli vám budú závidieť. 

Certifikát o vzdelaní

Certifikát o vzdelaní

Absolvent kurzu dostane certifikát o dosiahnutom fotografickom vzdelaní. Doplňte si svoje profesné CV. (Vystavujeme a zasielame na požiadanie)

Odporúčame do vašej pozornosti

Odporúčame do vašej pozornosti

E-knihu o dokonalých technikách s zrkadlovkou Canon EOS. Nájdete v nej všetko, čo ste sa zatiaľ nevedeli o hĺbke ostrosti fotografického obrazu. Autor-lektor tohto kurzu je skúsený učiteľ fotografovania. Pozná vaše túžby. Naučí vás ako odfotiť dokonalý portrét s neostrým pozadím a krajinársku fotografiu na ktorej je naopak ostrý každý detail. 

Viac o e-knihe


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Pre všetky záujemkyne a záujemcovcov bez rozdielu veku. Hlavne pre tých čo chcú vedieť fotiť s digitálnou zrkadlovkou už ako profík.
Ako aj pre tých, čo už základné vedomosti majú, ale chcú si to pod vedením profesionálneho fotografa-lektora precvičiť. Dostať odpovede na otázky "ako na to správne?".

i
Vaše ďalšie kroky

Ďalším krokom k vašej dokonalosti je účasť na kurze Zrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!
Ak chcete pokračovať inak, prosím kontaktujte nás. Pripravíme pre vás kurz presne podľa vašich predstáv a časových možností.

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Cena 3-hodinového individuálneho kurze = 89€.

Kurz sa vždy koná v našej učebni na Rusovskej ceste 36, Bratislava - Petržalka.

Termín a čas je vecou vzájomnej dohody. V prihláške do poznámky uveďte termín a čas ktorý by vyhovoval Vám.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 89.00 EUR