Individuálne fotokurzy

Deň s profesionálnym fotografom

Individuálny kurz pre pokročilých fotografov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu.
Obsah kurzu pripravíme presne podľa vašich záujmov, predstáv a tematiky ktorú radi fotografujete. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb ktoré vás teraz trápia na vašich fotografiách. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 6hod, alebo po dohode 2x3hod. 

Individuálne vzdelávanie

Individuálny kurz pre mierne pokročilých fotografov a pokročilých záujemcov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu. Uprednostňujete individuálny prístup lektora? Chcete si obsah a tému kurzu určiť sami? Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb pri témach, ktoré si sami vyberiete.
Rozsah kurzu: 3hod, alebo po dohode aj 2x3hod. 

Zrkadlovka - začnite fotografovať hravo!

Individuálny kurz pre úplných začiatočníkov. Za 3hod zvládnete základy správneho nastavenia a ovládania digitálnej zrkadlovky. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité fotografické postupy. Bez zložitej teórie s praktickými cvičeniami.
Lektor, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Zrkadlovka - pokročilé techniky

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Zvládnite hravo vašu zrkadlovku. Od jednoduchého nastavenia fotáku, až po dokonalé zaostrenie či naopak nádherné rozostrenie pozadia. Kurz je vedený hravou, nenáročnou formou. Lektor kurzu, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Zrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!

Individuálny kurz pre pokročilých. Siahnite na vrchol fotografických vedomostí. Fotografujte na manuál, ako profík! Naučíte sa zaostrovanie na pohybujúci sa objekt. Režimy merania expozície a histogram obrazu už nebudú pre vás veľkou neznámou. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 5 hod.

Kompozícia - cesta ku dokonalej fotografii

Individuálny kurz pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Za 3hod ľahko pochopíte, prečo sa vám niektoré fotografie páčia na prvý pohľad. Naopak, prečo „cvaknutie“ turistu nikoho nezaujme. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité zásady kompozície obrazu. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je umelecký fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Svadobná fotografia - fotografujte už ako profík!

Individuálny, intenzívny kurz pre začínajúcich aj pokročilých profesionálnych fotografov. majiteľov digitálnych zrkadloviek a bezzrkadloviek všetkých značiek. Tento kurz odštartuje vašu úspešnú profesionálnu kariéru. Naučíme vás všetky profesionálne techniky vo svadobnej fotografii. Bez zložitej teórie, s praktickými cvičeniami, skúsený lektor sa venuje iba vám.
Rozsah kurzu: 4 časti x 3 hod = 12 hodín.

Fotografujte deti bez chyby

Individuálny foto kurz pre mamičky. Určený tým, ťo už nechcú fotografovať mobilom. Pre čerstvé majiteľky zrkadloviek, či bezzrkadloviek.
Napriek novému fotoaparátu sú fotky stále neostré, deti rozmazané, a občas aj mimo záber? Zmeňte to! Začnite fotografovať vaše deti bez chyby a kreatívne. Naučíme vás to hravo!

Formát RAW - zvládnite ho dokonale!

Individuálny, intenzívny kurz. Určený majiteľom digitálnych zrkadloviek všetkých značiek. Využite vašu zrkadlovku na maximum. Naučte sa upravovať formát RAW dokonale. Pod vedením lektora za pár hodín zvládnete prácu v programe Adobe Lightroom.Výuka prebieha na verziách programu: Lightroom 6 a vyššej.
Rozsah kurzu: 2 x 3hod.

Foto workshop s profesionálnym fotografom

Individuálny workshop pre pokročilých fotografov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu.

Obsah tohto workshopu určujete vy. Priebeh je bez teórie, nenáročnou formou zameraný na praktické postupy a zdokonaľovacie techniky. 

Rozsah kurzu: 6hod, prípadne po dohode 2x3hod. 

 Canon EOS 7D Mk II - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 7D Mk II. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Canon EOS 5D Mk III a IV - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 5D Mk III a IV. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Canon EOS 1DX a Mk II - dokonalé techniky

Individuálny kurz pre majiteľa zrkadlovky Canon EOS 1DX a Mk II. Určený tomu, kto chce zvládnuť prácu s týmto špičkovým prístrojom dokonalo a naučiť sa všetko o jeho správnom nastavení. Na jednoduchých názorných príkladoch bez nezáživnej teórie. Praktická časť kurzu je zameraná na dokonalé nastavenie prístroja, prácu vo všetkých režimoch zaostrovania a profesionálne fotografické techniky. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod. 

Práca so svetlom - majstrovské techniky

Svetlo je základným nástrojom fotografa. Naučte sa ho ovládať a vnímať jeho účinky dokonale. Tento workshop vám ponúka absolútny vrchol fotografických vedomostí a praktických skúseností. Získané poznatky z fotografickej praxe presunú vaše vnímanie svetla na úroveň majstra fotografie.

Systémový blesk - fotografujeme v interiéri

Chcete vedieť fotografovať so systémovým bleskom v interiéri dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. Pod vedením lektora - profesionálneho reportážneho fotografa sa naučíte postupy, ako fotografovať s bleskom za každých svetelných podmienok a vlastností okolitého svetla.

Systémový blesk - fotografujeme v exteriéri

Chcete vedieť fotografovať so systémovým bleskom v exteriéri dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. Pod vedením lektora - profesionálneho reportážneho fotografa sa naučíte postupy, ako fotografovať s bleskom za každého počasia a svetelných podmienok. 


Systémový blesk - majstrovské techniky

Tento workshop vám svojím zameraním a obsahom pomôže siahnuť na vrchol fotografických poznatkov pri práci so zábleskovým svetlom. Naučíte sa vnímať svetlo blesku a jeho účinky na fotografovanej scéne. Poznatky a praktické skúsenosti získané vás, pri práci so systémovým bleskom, presunú na úroveň majstra fotografie.

Fotografický akt - fotografuj ako umelec

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Láka vás umelecká fotografia? Chcete sa naučiť správne vnímať a fotiť ľudské telo? Lektor je umelecký fotograf, styler a bodypainter. Na tomto kurze sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod.