Zrkadlovka - začnite fotografovať hravo!

Nebuďte už odkázaní na automatiku. Stačia 3 hodiny a s nami to zvládnete hravo!
Zrkadlovka - začnite fotografovať hravo!

Individuálny kurz pre úplných začiatočníkov. Za 3hod zvládnete základy správneho nastavenia a ovládania digitálnej zrkadlovky. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité fotografické postupy. Bez zložitej teórie s praktickými cvičeniami.
Lektor, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.

 

Čo sa na kurze naučíte

Čo sa na kurze naučíte

- Lektor vás naučí jednoduchý postup, ako správne nastaviť vašu zrkadlovku. Odteraz už nebudete odkázaní na jej automatiku.
- Naučíte sa správne ovládať objektív.
- Stačí chvíľa a budete vedieť správne a rýchlo zaostriť. S týmito vedomosťami dáte zbohom neostrým fotografiám.
- Vaše fotografie nemajú verné farby? Tu sa dozviete, ako dosiahnuť verné farby za každého počasia. Nebudete už odkázaní na automatické vyváženie bielej.

Prax namiesto zložitej teórie

Prax namiesto zložitej teórie

Nové vedomosti si hneď vyskúšate pri praktickom fotení. Pod vedením skúseného lektora zvládnete všetky situácie, ktoré vám doteraz robili problém.
Hravo zvládnete fotiť vonku či v miestnosti. Po praktickom cvičení už žiadne neostré, rozpohybované fotografie nebudú na vašej pamäťovej karte.


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.
Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Cena 3-hodinového individuálneho kurze = 89€.

Kurz sa vždy koná v našej učebni na Rusovskej ceste 36, Bratislava - Petržalka.

Termín a čas je vecou vzájomnej dohody. V prihláške do poznámky uveďte termín a čas ktorý by vyhovoval Vám.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 89.00 EUR