Dokonalý portrét v exteriéri

Naučte sa fotografovať portrét dokonale. Tu sa dozviete, ako urobiť dokonalý portrét v prirodzenom svetle
Dokonalý portrét v exteriéri

O workshope

O workshope

Foto workshop určený tým, čo sa chcú zdokonaliť pri fotografovaní portrétu pri prirodzenom svetle. Lektor - profesionálny fotograf vám ukáže ako vnímať okolité svetlo a prostredie v ktorom fotografujete. Dozviete sa, aký objektív máte použiť, kde zaostriť a čo urobiť preto, aby pozadie bolo správne rozostrené.
Lektor sa pri cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne.
Zodpovie na individuálne otázky účastníkov.

Viac o obsahu workshopu sa dozviete v popise obrazových príkladov vo fotogalérii k tomuto workshopu. 

Portrét v exteriéri - nevyhnutné základy

Portrét v exteriéri - nevyhnutné základy

Workshop je rozdelený na tri časti. V prvej časti sa účastníci od lektora dozvedia nevyhnutné základy o vnímaní ľudskej tváre a tela a práci s nimi pri tvorbe fotografického portrétu.

Účastníci sa naučia všetky nevyhnutné základy o vnímaní účinkov svetla, o správnej expozícií a o správnom nastavení digitálnej zrkadlovky pri fotoggrafovaní portrétu v exteriéri.

Dokonalý portrét - ako na to?

Dokonalý portrét - ako na to?

V druhej časti workshopu sú pripravené praktické príklady ako správne pracovať s tvárou a pózou portrétovaného modelu. 

Lektor názorne predvedie celý postup od voľby správneho objektívu, cez určenie správnej expozície a postupu pri dosiahnutí verných farieb pleťového tónu a odevu.

Prax namiesto teórie

Prax namiesto teórie

V poslednej časti tohto workshopu si účastníci vyskúšajú všetky svoje nové vedomosti v praxi. K dispozícií budú mať skúsenú modelku a dokonalú fotografickú výbavu a potrebnú svetelnú techniku.


Odporúčame do vašej pozornosti

Odporúčame do vašej pozornosti

Táto e-kniha je súborom cvičení ku kompozícií fotografického obrazu. Autor formou obrazových príkladov riešených krok za krokom, uplatňuje teoretické vedomosti o kompozícii obrazu v praxi. Pridáva k nim podrobný rozbor vytvorených fotografií s popisom ich vzniku. Cvičebnica podporuje praktické zručnosti fotografa pri kompozícií krajinárskej fotografie, zátišia a produktovej fotografie.

Pozrieť e-knihu


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

Pre všetkých záujemcov bez rozdielu veku, ktorí sa chcú naučiť správne komunikovať s modelom.
Dozvedieť sa o správnych  postupoch pri fotografovaní portrétu v exteriéri a precvičiť si ich na praktických cvičeniach pod vedením skúseného lektora

Ako aj pre tých,  ktorí už základné vedomosti majú, ale chcú podporiť svoje vlohy a talent a začať fotografovať portrét dokonale. 

Možnosť zapožičania špičkového foto príslušenstva, posúdenie a vyhodnotenie výsledkov workshopu lektorom.

i
Vaše ďalšie kroky

Pre úplých začiatočníkov, ktorí ešte dobre neovládajú základné fotografické postupy.

Ak máte záujem o účasť na tomto workshope a neovládate ešte základy práce s digitálnou zrkadlovkou,  odporúčame vám minimálne účasť na kurze Začnite fotografovať digitálnou zrkadlovkou - I.časť

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Tento workshop organizujeme pravideľne, cena workshopu je 89.00 €. 
Kurzovné nezahŕňa honorár modelu. Účasť modelu sa zabezpečuje krátko pred konaním workshopu.
Účastník si môže priviesť vlastný model. Inak sa honorár dohaduje individuálne. Účastník bude o výške honorára informovaný dostatočne včas. 

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 89.00 EUR