Tématické fotokurzy: Ľudia

Portrét - dokonalé techniky

Foto workshop pre individuálnych záujemcov. Určený tým, čo chcú ovládať profesionálne techniky v portrétovej fotografii. Dozviete sa tipy a triky pre dokonalý portrét. Profesionálny portrétový fotograf vás naučíte postupy, ktoré vám doteraz robili problémy. S praktickou časťou v profesionálnom potrétnom fotoštúdiu. 

Fotografujte deti bez chyby

Individuálny foto kurz pre mamičky. Určený tým, ťo už nechcú fotografovať mobilom. Pre čerstvé majiteľky zrkadloviek, či bezzrkadloviek.
Napriek novému fotoaparátu sú fotky stále neostré, deti rozmazané, a občas aj mimo záber? Zmeňte to! Začnite fotografovať vaše deti bez chyby a kreatívne. Naučíme vás to hravo!

Dokonalý portrét v exteriéri

Foto workshop určený tým, čo sa chcú zdokonaliť pri fotografovaní portrétu pri prirodzenom svetle. Lektor - profesionálny fotograf vám ukáže ako vnímať okolité svetlo a prostredie v ktorom fotografujete. Dozviete sa, aký objektív máte použiť, kde zaostriť a čo urobiť preto, aby pozadie bolo správne rozostrené.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Dokonalý portrét vo fotoštúdiu

Chcete vedieť fotografovať vo fotoštúdiu dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. V profesionálnom portrétovom foto štúdiu uvidíte tú správnu výbavu, dozviete sa tipy a triky pre dokonalý štúdiový portrét. Budete fotografovať so skúsenou modelkou pod vedením lektora - profesionálneho portrétového fotografa.

Perfektné pózy tela

Na tomto workshope sa dozviete všetko o vytváraní perfektných póz tela. So skúsenou modelkou, pod vedením lektora pochopíte, ako správne vnímať proporcie ľudského tela pri tvorbe fotografického obrazu.
Bez zložitej teórie, spôsobom "krok za krokom", sa ľahko naučíte komunikovať s modelom a vnímať pózy tela. 

Systémový blesk - fotografujeme v interiéri

Chcete vedieť fotografovať so systémovým bleskom v interiéri dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. Pod vedením lektora - profesionálneho reportážneho fotografa sa naučíte postupy, ako fotografovať s bleskom za každých svetelných podmienok a vlastností okolitého svetla.

Systémový blesk - fotografujeme v exteriéri

Chcete vedieť fotografovať so systémovým bleskom v exteriéri dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. Pod vedením lektora - profesionálneho reportážneho fotografa sa naučíte postupy, ako fotografovať s bleskom za každého počasia a svetelných podmienok. 


Systémový blesk - majstrovské techniky

Tento workshop vám svojím zameraním a obsahom pomôže siahnuť na vrchol fotografických poznatkov pri práci so zábleskovým svetlom. Naučíte sa vnímať svetlo blesku a jeho účinky na fotografovanej scéne. Poznatky a praktické skúsenosti získané vás, pri práci so systémovým bleskom, presunú na úroveň majstra fotografie.

Fotografický akt - fotografuj ako umelec

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Láka vás umelecká fotografia? Chcete sa naučiť správne vnímať a fotiť ľudské telo? Lektor je umelecký fotograf, styler a bodypainter. Na tomto kurze sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod.