Systémový blesk - majstrovské techniky

O čom iní iba snívajú, vy sa naučíte za 3 hodiny! Zvládnite majstrovské techniky svietenia so systémovým bleskom
Systémový blesk - majstrovské techniky

O priebehu workshopu

O priebehu workshopu

Tento workshop vám svojím zameraním a obsahom pomôže siahnuť na vrchol fotografických poznatkov pri práci so zábleskovým svetlom. Naučíte sa vnímať svetlo blesku a jeho účinky na fotografovanej scéne. Poznatky a praktické skúsenosti získané vás, pri práci so systémovým bleskom, presunú na úroveň majstra fotografie. Lektor sa pri cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Zodpovie na individuálne otázky účastníkov.

Viac o obsahu workshopu sa dozviete v popise obrazových príkladov vo fotogalérii k tomuto workshopu.  

Práca so systémovým bleskom - nevyhnutné základy

Práca so systémovým bleskom - nevyhnutné základy

Workshop je rozdelený na tri časti. V prvej časti sa účastníci od lektora dozvedia nevyhnutné základy o vnímaní účinkov zábleskového svetla, o správnej expozícií a o správnom nastavení digitálnej zrkadlovky pri fotografovaní so systémovým bleskom v exteriéri aj v interiéri. 

Majstrovská práca s bleskom - ako na to?

Majstrovská práca s bleskom - ako na to?

V druhej časti workshopu sú pripravené praktické príklady ako správne pracovať s externým bleskom v prípadoch o ktorých bežný fotograf vôbec netuší, že je potrebné použiť svetlo blesku.

Lektor názorne predvedie celý postup od základného nastavenia externého blesku, cez určenie správnej expozície, až po použitie vhodných pomôcok na úpravu vlastností zábleskového svetla.

Prax namiesto teórie

Prax namiesto teórie

V poslednej časti tohto workshopu si účastníci vyskúšajú všetky svoje nové vedomosti v praxi. K dispozícií budú mať profesionálnu foto výbavu a potrebné doplnky na úpravu vlastností svetla externého blesku.

Odporúčame do vašej pozornosti

Odporúčame do vašej pozornosti

Táto e-kniha je súborom cvičení k účinkom umelého svetla v digitálnej fotografii. Dômyselne zostavené cvičenia vás krok za krokom privedú ku chápaniu účinkov umelých zdrojov svetla. S poznatkami o účinkoch umelého svetla dokážete vytvárať svetelnú atmosféru pri fotografovaní vo fotoštúdiu. Cvičenia preberajú všetky druhy štúdiového svietenia a prácu so zábleskovým svetlom v digitálnej fotografii.

Pozrieť e-knihu


Viac o priebehu kurzu sa dozviete vo fotogalérii.

i
Pre koho je kurz určený

 Pre všetkých záujemcov bez rozdielu veku, ktorí sa chcú naučiť správne fotografovať s externým bleskom a ovládať všetky mastrovské techniky pri fotografovaní v interiéri aj v exteriérii.

Dozvedieť sa o správnych  postupoch pri fotografovaní so systémovým bleskom a precvičiť si ich na praktických cvičeniach pod vedením skúseného lektora

Ako aj pre tých,  ktorí už základné vedomosti majú, ale chcú podporiť svoje vlohy a talent a začať fotografovať so systémovým bleskom na mjastrovskej urovni. 

Možnosť zapožičania špičkového foto príslušenstva, posúdenie a vyhodnotenie výsledkov workshopu lektorom.

i
Vaše ďalšie kroky

Pre tých ktorí ešte neovládajú rozšírené fotografické postupy, prípadne nevlastnia systémový blesk. Na úvodné zoznámenie sa s prácou s externým bleskom si ho počas tohoto workshopu môžete u nás zapožičať. vám ju časti kurzu môžeme zrkadlovku zapožičať.

Pred absolvovaním tohto kurzu vám odporúčame minimálne účasť na kurze Naučte sa fotografovať so zrkadlovkou - I+II+III.časť

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Prihláste sa na kurz a do Poznámky uveďte 2-3 termíny ktoré by Vám vyhovovali. My sa s Vami skontaktujeme a dohodneme vzájomne vyhovujúci termín a čas konania kurzu.

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.

i
Fotogaléria ku kurzu

Lektor tohto kurzu je autorom sprievodných fotografií.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 89.00 EUR