Fotovýbava - poraďte sa pred jej nákupom

Nehľadajte na nete, nechoďte po obchodoch. Rady od profi fotografa vám ušetria sklamanie a veľa peňazí.
Fotovýbava - poraďte sa pred jej nákupom

Vhodné pre budúcich majiteľov digitálnych kompaktov, ultrazoomov a zrkadloviek - Uvažujete o kúpe digitálneho fotoaparátu a jeho základnej výbavy? Digitálny fotoaparát má množstvo výhod a poskytuje fotografie vysokej kvality. Správny výber prístroja tejto triedy však vyžaduje od vás určité znalosti, získať ich môžete práve na tejto konzultácii.

Motto: “Nemusíte chodiť po obchodoch, tu sa dozviete informácie, ktoré vám ušetria sklamanie a veľa peňazí!“

Priebeh konzultácie je veľmi interaktívny a od účastníka sa nevyžadujú žiadne teoretické ani praktické fotografické skúsenosti.

Konzultácia je vždy vedená konzultantom, ktorý má dlhoročné technické znalosti a praktické skúsenosti s nákupom a používaním digitálnych fotoaparátov a ich rozsiahlym foto príslušenstvom.
Interaktívny prístup konzultanta a účastníka k preberaným témam je zárukou, že sa dozviete odpovede na vaše individuálne otázky.

V priebehu konzultácie si prakticky vyskúšate prácu so zrkadlovkou základnej aj profesionálnej triedy a zoznámite sa so širokým foto príslušenstvom.

Lektor vám poskytne množstvo zaujímavých odkazov na zdroje informácií na Internete.
Konzultácia je rozdelená do dvoch blokov po ktorých nasleduje diskusia a konzultant odpovedá na vaše individuálne otázky.

Škola digitálnej fotografie nie je predajcom žiadnej značky foto výbavy -  informácie poskytnuté počas tejto konzultácie sa opierajú iba o dlhoročné skusenosti konzultantov!

i
Pre koho je kurz určený

Konzultácia je určená pre všetkých ktorí zvažujú o kúpe vhodnej foto výbavy a svoje rozhodnutie nechcú nechať na náhodu, alebo podľahnúť lákavým ponukám obchodníkov.

Investícia do tohto kurzu je zlomkom sumy ktorú ušetríte správnou voľbou a dobrým výberom vašej vytúžene foto výbavy!

V prípade záujmu o tento kurz si dohodnite pre vás vhodný termín konania. Kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára.

i
Vaše ďalšie kroky

Táto konzultácia nie je vhodná pre tých, ktorí už majú vlastnú foto výbavu a zvládnuté základy používania digitálnej zrkadlovky. Pre týchto záujemcov odporúčame konzultáciu Vyberáme správny objektív

Po úspešnom zaevidovaní Vašej prihlášky obdržíte potvrdzujúci e-mail s ďalšími inštrukciami. Ak tento e-mail nedostanete, skontrolujte prosím priečinok Spam vo Vašej e-mailovej schránke.

O kurze - kde a kedy

Prihláste sa na konzultáciu a do Poznámky uveďte 2-3 termíny ktoré by Vám vyhovovali. My sa s Vami skontaktujeme a dohodneme vzájomne vyhovujúci termín a čas konania kurzu.

Ak máte otázky - kontaktujte nás 

Konzultácia v rozsahu 2 hod

Cena: 49,- €

 

Máte záujem o individuálny termín tohto kurzu? Kontaktujte nás.
  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Prihláste sa na kurz teraz za 49.00 EUR