Zaži skutočný Island! - FOTO EXPEDÍCIA 2019Doplnkové informácie

1. Prevádzkovateľ Školy digitálnej fotografie, spoločnosť ecomVia s.r.o. nie je cestovnou kanceláriou. Preto táto foto expedícia je podujatím účastníkov, ktorí sa dobrovoľne rozhodli pre účasť a rozhodli sa podieľať na nákladoch spojených s fotoexpedíciou.

 

2. Potvrdenie účasti na foto expedícií sa zakladá na úhrade rezervačného poplatku. Tento poplatok pokrýva cenu letenky a zálohu na požičanie dopravného prostriedku, prípadne rezervačné poplatky pri rezervácii ubytovania.
Obchodné podmienky leteckých spoločností, požičovní a ubytovateľov sú také, že storno poplatky sa rovnajú stanovenej výške rezervačného poplatku a preto pri odvolaní účasti účastníka foto expedície, nie je možné rezevačný poplatok vrátiť.

 

3. Účastníkovi po zaplatení rezervačného poplatku bude zaslané:
- podrobný popis názvy, navštívených lokalít a presný časový plán cesty a presunov medzi základňami
- zoznam doporučenej foto výbavy
- zoznam doporučenej cestovnej výbavy a oblečenia - súvisí to s prepravnými možnosťami dopravných prostriedkov počas expedície. ktoré sú limitované. A preto nie je možné zaručiť prepravu nadrozmerných kurfrov a pod.

 

4. Stravovanie počas foto expedície:
- ceny za stravu sú zahrnuté v poplatkoch za ubytovanie a stravu
- stravovanie je spoločné pre všetkých účastníkov a obsahuje:

Raňajky sa skladajú z čaju, kávy, nimerálky, príp. ovocných štiav, ovocia, obilných vločiek, jogurtu a smotany.

Obed - tvoria sendviče, bagety so syrom, šunkou, zeleninou, dressingom. Cestovinové šaláty so zeleninou, šunkou, kurcím mäsom a pod. Podávané sú za studena počas prestávok, alebo počas presunu medzi jednotlivými lokáciami.

Večera - vždy varené jedlo, po návrate z celodenného programu - výdatné zeleninové polievky s rybacím, hydinovým mäsom a pod.

Individuálne stravovanie je možné počas zastávok v mestách či turistických centrách.
Island nepatrí medzi destinácie, kde je možné sa lacno najesť: minerálka 2,5€, káva 3,5 - 5€. Porcia polievky 8 -12€. Hlavné jedlo od 15 do 30€.

 

5. V cene za fotoexpedíciu nie je zahrnuté poistenie účastníkov. Každý účastník rieši poistenie individuálne.

< Späť na Zaži skutočný Island! - FOTO EXPEDÍCIA 2019