Víkendové fotokurzy

Zrkadlovka - naučte sa fotiť už za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnou zrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 6-7 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00 - 19.30 hod, spolu 3 x 3 = 9 hodín výuky.

 Zrkadlovka - zvládnite režim M už za víkend!

Víkendový intenzívny foto kurz pre začiatočníkov aj pokročilých. Od jednoduchého nastavenia digitálnej zrkadlovky, až po fotografovanie v manuálnom móde. Priebeh kurzu vedieme hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 6-7 účastníkov.
Rozsah kurzu: sobota od 9.00 -19.30 hod + nedeľa od 9.00 - 14.00 hod  Spolu  14 hodín výuky.

Bezzrkadlovka - naučte sa fotiť už za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnou bezzrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Bezzrkadlovka - zvládnite režim M za víkend!

Víkendový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia digitálnej bezzrkadlovky, až po fotografovanie v manuálnom móde ako profík. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod, v nedeľu 1 x 5hod.