Intenzívne fotokurzy

Zrkadlovka - naučte sa fotiť už za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnou zrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 6-7 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00 - 19.30 hod, spolu 3 x 3 = 9 hodín výuky.

 Zrkadlovka - zvládnite režim M už za víkend!

Víkendový intenzívny foto kurz pre začiatočníkov aj pokročilých. Od jednoduchého nastavenia digitálnej zrkadlovky, až po fotografovanie v manuálnom móde. Priebeh kurzu vedieme hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 6-7 účastníkov.
Rozsah kurzu: sobota od 9.00 -19.30 hod + nedeľa od 9.00 - 14.00 hod  Spolu  14 hodín výuky.

Bezzrkadlovka - naučte sa fotiť už za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnou bezzrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Bezzrkadlovka - zvládnite režim M za víkend!

Víkendový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia digitálnej bezzrkadlovky, až po fotografovanie v manuálnom móde ako profík. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod, v nedeľu 1 x 5hod.

Externý blesk - zvládnite nastavenie a fotografujte bleskom dokonale

Individuálny foto kurz pre majiteľov digitálnej zrkadlovky a externého blesku. 
Naučíme vás ako správne nastaviť zložité funkcie externého blesku. V praktickej časti sa ním naučíte fotografovať za podmienok, ktoré vám doteraz robili problémy. Lektor sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Formát RAW - zvládnite ho dokonale!

Individuálny, intenzívny kurz. Určený majiteľom digitálnych zrkadloviek všetkých značiek. Využite vašu zrkadlovku na maximum. Naučte sa upravovať formát RAW dokonale. Pod vedením lektora za pár hodín zvládnete prácu v programe Adobe Lightroom.Výuka prebieha na verziách programu: Lightroom 6 a vyššej.
Rozsah kurzu: 2 x 3hod.