Tématické fotokurzy: Fotoštúdio

Dokonalý portrét vo fotoštúdiu

Chcete vedieť fotografovať vo fotoštúdiu dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. V profesionálnom portrétovom foto štúdiu uvidíte tú správnu výbavu, dozviete sa tipy a triky pre dokonalý štúdiový portrét. Budete fotografovať so skúsenou modelkou pod vedením lektora - profesionálneho portrétového fotografa.

Fotografujte pre e-shop - ako profesionál!

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Vlastníte e-shop a nie ste spokojní s kvalitou vašich produktových fotiek? Naučíme vás fotiť produkty bez zbytočnej teórie, na praktických príkladoch. Upútajte záujem návštevníkov. Zvýšte obrat vášho e-shopu a oddeľte sa výrazne od konkurencie. Je to tak jednoduché - stačí ak budete fotiť vaše produkty správne! Lektor kurzu je profesionálny produktový fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 2 x 3hod.

Práca so svetlom - majstrovské techniky

Svetlo je základným nástrojom fotografa. Naučte sa ho ovládať a vnímať jeho účinky dokonale. Tento workshop vám ponúka absolútny vrchol fotografických vedomostí a praktických skúseností. Získané poznatky z fotografickej praxe presunú vaše vnímanie svetla na úroveň majstra fotografie.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Perfektné pózy tela

Na tomto workshope sa dozviete všetko o vytváraní perfektných póz tela. So skúsenou modelkou, pod vedením lektora pochopíte, ako správne vnímať proporcie ľudského tela pri tvorbe fotografického obrazu.
Bez zložitej teórie, spôsobom "krok za krokom", sa ľahko naučíte komunikovať s modelom a vnímať pózy tela. 

Systémový blesk - fotografujeme v interiéri

Chcete vedieť fotografovať so systémovým bleskom v interiéri dokonale? Ak áno, potom je tento jedinečný  workshop určený práve pre vás. Pod vedením lektora - profesionálneho reportážneho fotografa sa naučíte postupy, ako fotografovať s bleskom za každých svetelných podmienok a vlastností okolitého svetla.

Zariaďujete fotoštúdio? Poraďte sa s profesionálom!

Individuálna odborná konzultácia. Určená tým, ktorí uvažujú o kúpe vhodnej výbavy foto štúdia. Nenechajte svoje rozhodnutie na náhodu. Poraďte sa s profesionálom. Investícia do tejto konzultácie je zlomkom sumy, ktorú ušetríte správnou voľbou a dobrým výberom vašej výbavy foto štúdia!
Rozsah konzultácie: 2hod. Miesto podlieha dohode so záujemcom.

Fotografický akt - fotografuj ako umelec

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Láka vás umelecká fotografia? Chcete sa naučiť správne vnímať a fotiť ľudské telo? Lektor je umelecký fotograf, styler a bodypainter. Na tomto kurze sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3hod.