Fotokurzy pre Mirorless fotoaparáty

Bezzrkadlovka - naučte sa fotiť už za deň!

Jednodňový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia, až po pokročilé fotografické techniky s digitálnou bezzrkadlovkou. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod.

Bezzrkadlovka - zvládnite režim M za víkend!

Víkendový intenzívny foto kurz pre úplných začiatočníkov. Od jednoduchého nastavenia digitálnej bezzrkadlovky, až po fotografovanie v manuálnom móde ako profík. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor sa pri praktických cvičeniach venuje každému účastníkovi individuálne. Organizujeme pre 5-6 účastníkov.
Rozsah kurzu: V sobotu od 9.00, spolu 3 x 3hod, v nedeľu 1 x 5hod.

Bezzrkadlovka - začnite hravo!

Individuálny kurz pre úplných začiatočníkov. Za 3hod zvládnete základy správneho nastavenia a ovládania digitálnej bezzrkadlovky. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité fotografické postupy. Bez zložitej teórie s praktickými cvičeniami.
Lektor, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Bezzrkadlovka - pokročilé techniky

Individuálny kurz pre mierne pokročilých. Zvládnite hravo vašu zrkadlovku. Od jednoduchého nastavenia fotáku, až po dokonalé zaostrenie či naopak nádherné rozostrenie pozadia. Kurz je vedený hravou, nenáročnou formou. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Kompozícia - cesta ku dokonalej fotografii

Individuálny kurz pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Za 3hod ľahko pochopíte, prečo sa vám niektoré fotografie páčia na prvý pohľad. Naopak, prečo „cvaknutie“ turistu nikoho nezaujme. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité zásady kompozície obrazu. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je umelecký fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Bezzrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!

Individuálny kurz pre pokročilých. Siahnite na vrchol fotografických vedomostí. Fotografujte na manuál ako profík! Naučíte sa zaostrovanie na pohybujúci sa objekt. Režimy merania expozície a histogram obrazu už nebudú pre vás veľkou neznámou. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 5 hod.