Preferujem individuálny prístup

Forma fotografického vzdelania ktorú obsahom a formou štúdia prispôsobíme vašim individuálnym požiadavkám. Určené pre záujemcov s nedostatkom voľného času, ktorým nevyhovujú bežné termíny konania kurzov. Pre tých ktorí preferujú individuálny prístup - pri výučbe sa bude skúsený lektor – profesionálny fotograf venovať iba vám.

Deň s profesionálnym fotografom

Individuálny kurz pre pokročilých fotografov bez rozdielu veku a typu fotoaparátu.
Obsah kurzu pripravíme presne podľa vašich záujmov, predstáv a tematiky ktorú radi fotografujete. Priebeh kurzu je hravou, nenáročnou formou. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb ktoré vás teraz trápia na vašich fotografiách. Profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 6hod, alebo po dohode 2x3hod. 

Dokonalá práca s expozimetrom / flashmetrom

Kurz určený pokročilým fotografom
Rozsah kurzu: 1 časť v trvaní 3 hodiny. Naučíme vás dokonale pracovať so svetlom. Merať účinky prirodzeného aj umelého a zábleskového svetla. Pracovať s expozimetrom zabudovaným v digitálnej zrkadlovke, ako i s externým expozimetrom a flashmetrom.

Naučte sa fotografovať deti dokonalo

Kurz pre majiteľov digitálnych zrkadloviek
Rozsah kurzu: 3 samostatné časti = 9 hodín. Od základov fotografovania, cez dokonalé fotografické techniky až po kompozíciu detskej fotografie.  S názorným výkladom bez zložitej teórie s praktickými cvičeniami pod vedením skúseného lektora. Na každú časť kurzu je možné prihlásiť sa aj samostatne.

  • Rád by som sa poďakoval za možnosť absolvovať foto kurz. Bol naozaj super... perfektný skúsený lektor, ktorý jednoducho na príkladoch a vľúdnou formou podal komplexné informácie. Získal som kopec nových vedomostí a hlavne iný pohľad na celú oblasť fotografovania.

    Igor K. Sučany

  • Absolvovala druhú časť individuálneho kurzu a chcem sa poďakovať. Bolo to veľmi príjemné a veľa veci mi zapadlo do seba, Pán BoNo to vie zrozumiteľne vysvetliť a celkovo ma to motivovalo opäť brať viac foťák do rúk. Takže vás určite budem ďalej odporúčať. :)

    Katka H. Bratislava

  • P. B. BoNo Novosadovi zvlášť ďakujem, kolega je maximálne nadšený, je uňho citeľný pokrok vo vedomostiach od prvého momentu.

    Viktor, grafik Portrét s.r.o.

Zrkadlovka - začnite fotografovať hravo!

Individuálny kurz pre úplných začiatočníkov. Za 3hod zvládnete základy správneho nastavenia a ovládania digitálnej zrkadlovky. Pod vedením lektora hravo zvládnete všetky dôležité fotografické postupy. Bez zložitej teórie s praktickými cvičeniami.
Lektor, profesionálny fotograf sa bude venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 3 hod.

Zrkadlovka - zvládnite režim M dokonale!

Individuálny kurz pre pokročilých. Siahnite na vrchol fotografických vedomostí. Fotografujte na manuál, ako profík! Naučíte sa zaostrovanie na pohybujúci sa objekt. Režimy merania expozície a histogram obrazu už nebudú pre vás veľkou neznámou. S názornými príkladmi a praktickými cvičeniami. Lektor kurzu je profesionálny fotograf a bude sa venovať iba vám.
Rozsah kurzu: 5 hod.